Adres i serwis biurowy w Niemczech, stała obsługa prawna i podatkowa

Stała obsługa prawna i podatkowa to doskonała opcja dla tych, którzy chcą mieć przewidywalne koszty prowadzenia swojej firmy w Niemczech. Świadczymy usługi zarówno dla działalności jednoosobowych jak i spółek.

1. Stała obsługa prawna i podatkowa dla działalności jednoosobowych

Jeśli chcesz założyć lub już prowadzisz w Niemczech jednoosobową działalność gospodarczą, proponujemy Ci jedną z naszych opcji abonamentowych*:

Basic

najczęściej wybierana przez osoby mające doświadczenie
w prowadzeniu działalności w Niemczech

67,85 € z VAT

za miesiąc

Zamów

Standard

najczęściej wybierana przez osoby
rozpoczynające działalność w Niemczech

97,60 € z VAT

za miesiąc

Zamów

Premium

najczęściej wybierana przez właścicieli
sklepów internetowych

190 € netto

za miesiąc**

Zamów

Umowa

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia na koniec miesiąca.


Przekroczenie abonamentu

W przypadku przekroczenia abonamentu zawsze zostaniesz o tym poinformowany. Cena usługi poza abonamentem wynosi: 190 EUR netto/godzinę (adwokat, radca), 120 EUR netto/godzinę (inny pracownik).


Indywidualny plan abonamentowy

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego planu abonamentowego - skontaktuj się z nami.


* W indywidualnych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość dostosowania oferty - w szczegolności odpowiednio do przedmiotu działalności, obrotu, zatrudnienia i in.
** Oferta opracowana jest dla standardowej działalności obejmującej do 20 dokumentów księgowych i do 10 tys. Euro obrotu miesięcznie. W przypadku większej ilości dokumentów/obrotu cena może ulec zmianie.

Jak wygląda u nas proces rejestracji firmy jednoosobowej w Niemczech

1. Zgłoszenie

Zgłaszasz nam chęć założenia jednoosobowej działalności w Niemczech.


2. Adres siedziby - umowa najmu biura

Twoja działalność gospodarcza zostanie zarejestrowana pod niemieckim adresem w Löcknitz (osobna umowa najmu fizycznie istniejącego biura). Usługa ta dostępna jest we wszystkich abonamentach.


3. Wybór abonamentu

Jeśli zależy Ci na tym, by podczas prowadzania działalności w Niemczech była ona objęta obsługą prawną i podatkową, a przy tym zależy Ci na przewidywalnych kosztach, wybierz jedną z naszych opcji abonamentowych.


4. Rejestracja

W Twoim imieniu dokonujemy wszystkich formalności związanych z założeniem jednoosobowej działalności w Niemczech, w tym pozyskujemy niemiecki numer NIP (Steuernummer).


5. Odbiór poczty

Usługa odbioru poczty dotyczy korespondencji przychodzącej na adres, pod którym zarejestrowana jest Twoja firma i obejmuje:


6. Bieżące doradztwo prawne

Podczas prowadzenia swojej działalności w Niemczech, masz możliwość zasięgania u nas porad prawnych. Usługa ta dostępna jest w abonamentach STANDARD i PREMIUM.


Standardowy koszt porady prawnej wynosi 190 EUR/godzinę, gdy udziela jej radca lub 120 EUR/godzinę, w przypadku, gdy udziela jej inny pracownik naszego biura.

2. Stała obsługa prawna i podatkowa dla spółek

Jeśli posiadasz spółkę, dla której chciałbyś wprowadzić abonamentową formę obsługi, skontaktuj się z nami.
Po zbadaniu Twoich potrzeb opracujemy i przedstawimy Ci indywidualną ofertę abonamentową.


Jeśli masz pytania dotyczące oferty abonamentowej, zadzwoń do nas 91 421 37 99 lub napisz. Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy oraz podejmiemy skuteczne działania.