Tłumaczenia

Nawet jeśli świetnie znasz język niemiecki, może się okazać, że będziesz potrzebować fachowego tłumaczenia pisemnego lub ustnego. Pamiętaj, specjalizujemy się w tłumaczeniach z zakresu prawa i gospodarki.

Tłumaczenia prawnicze i gospodarcze - tłumaczenia uznawane w Niemczech

Masz przed sobą poważne negocjacje z niemieckimi partnerami? Kupujesz nieruchomość w Niemczech? A może zakładasz spółkę lub podpisujesz kontrakt? W każdym z tych przypadków będziesz potrzebował przysięgłego tłumaczenia dokumentów czy umów, które zostanie uznane w Niemczech. Skorzystaj z oferty naszej kancelarii, by mieć pewność, że tłumaczenia będą kompetentne i fachowe. ​


Korzystając z usług naszej kancelarii masz pewność, że wszystkie tłumaczenia, jakie będą Ci potrzebne podczas prowadzenia przez Ciebie działalności w Niemczech, zostaną tam uznane, co jest niezwykle ważne w przypadku dokumentów sporządzanych na potrzeby niemieckich Urzędów, Izb lekarskich czy Sądów.


Razem z naszymi klientami uczestniczyliśmy w negocjacjach handlowych, zarówno w sprawach o wartości 50.000 PLN, jak i projektach, których wartość przekraczała 10.000.000 PLN. Pomogliśmy naszym klientom w zakupie domów i mieszkań w Niemczech oraz, w ramach prowadzonej działalności lub w bliskiej współpracy z niemieckimi kancelariami, dokonaliśmy rejestracji ponad 100 polskich firm i spółek w Niemczech.


Dodatkowo każde wykonane dla Ciebie tłumaczenia uzupełniamy, stosownie do potrzeb i okoliczności, o posiadaną wiedzę i doświadczenie prawnicze.

Cennik usług

Nazwa usługi cena netto
Tłumaczenie ustne od 70 EUR / godzinę
Dojazd 50% ceny za godzinę dojazdu. W przypadku dojazdu własnym środkiem transportu - 100%
Tłumaczenie przysięgłe od 10 EUR / stronę
Nazwa usługi czas wykonania
Standard 5 stron / dzień roboczy
Ekspres 6-10 stron / dzień roboczy +50% ceny
Superekspres powyżej 10 stron / dzień roboczy lub termin na opracowanie w dniu zlecenia +100% ceny

*Za stronę w przypadku tłumaczenia zwykłego przyjmuje się 1800 znaków ze spacjami; w przypadku tłumaczenia przysięgłego - 1125 znaków ze spacjami.

Jeśli masz pytania dotyczące wymienionych zagadnień lub zmagasz się z trudną kwestią prawną i szukasz skutecznych rozwiązań, zadzwoń do nas 91 421 37 99 lub  napisz. Zaproponujemy najkorzystniejszą dla Ciebie formę współpracy i podejmiemy skuteczne działania.

Oceń nas i zmotywuj
do jeszcze lepszej pracy :)

Review Widget